שלום ![ליציאה]  
מילון איילון / שנער
 
חיפוש לפי:    
 
 


האם יש לחברה המצרית כוכבי קומיקס?

קומיקס מצרי

בטמן, ספיידרמן, ואקס-מן הם גיבורי קומיקס עליהם התחנכו מיליוני ילדים ובני נוער ברחבי העולם. כעת מנסה חברה מצרית לתת את התשובה הערבית לגיבורי הקומיקס האמריקניים.

 

החברה, שנקראת AK COMICS הפיצה בשנה האחרונה 4 סדרות של חוברות קומיקס, שבכל אחת מהן מככב גיבור או גיבורה שנלחמים בפשע ומביסים את הרעים.

 

הכוכב הראשי בסדרה החדשה הוא ללא ספק "זיין", המכונה גם "פרעה האחרון". בדומה לגיבורי קומיקס אחרים, "זיין" עובד בעבודה שגרתית ביום, אך בלילה הוא הופך לגיבור-על שנלחם בכוחות הפשע והרשע. הרעים, בהם נלחם "זיין" ביחד עם אחיו "הו-רא", רוצים להשתלט על הכוחות של הפרעונים הקדמוניים כדי לשעבד את המין האנושי.

 

אבל "זיין" הוא לא הגיבור היחידי. שלושת הגיבורים הנוספים הם "ג'לילה", מדענית אטום בעלת עוצמה גרעינית; "אייה", "נסיכת האופל" שלוחמת בפשע; ו"רקאן", "הלוחם הבודד" שחוזר אחורה בזמן כדי להגן על ערים ערביות נגד פולשים.

 

בשלב זה מופצות חוברות הקומיקס במצרים בשתי שפות: באנגלית ובערבית. אך החברה המצרית שואפת להפיץ את עלילותיהם של ארבעת הגיבורים גם בארצות ערביות נוספות, במדינות המפרץ ובלבנון.

 

לאתר של חברת AK COMICS: http://www.akcomics.com/

 

לאתר בערבית: http://www.akcomics.com/arabic/MiddleEasternSuperheroes_Ar.htmאל פני המזרח

                                                                                                                                                                         
חזרה

המקלדת | חיפוש | חידות דיואן

בשיתוף הפיקוח על הוראת הערבית, משרד החינוך
© כל הזכויות שמורות, סנונית (ראה תנאי שימוש)

אודות דיואן סנונית סנונית העמוד הראשי מגזין דיואן העולם הערבי והאסלאם באיזורנו תרבות ואמנות ספורט שונות דיואן מורים דיואן מורים חידת דיואן מילון מילון תרגם מקלדת מקלדת הילקוט שלי הילקוט שלי מדריך למורה מדריך למורה חיפוש חיפוש מפת האתר היום ברשת